برنامه هفته سوم تا هفتم لیگ دسته سوم اعلام شد

برنامه هفته سوم تا هفتم لیگ دسته سوم اعلام شد

شنبه, 1 مهر 1396 - 07:12 بعد از ظهر - 23 September 2017
:: اخبار ویژه
نويسنده : روابط عمومی هیات فوتبالبدون نظر [ 170 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 899لینک خبر : http://www.khorasanfootball.com/index/post_899/
برنامه هفته سوم تا هفتم لیگ دسته سوم اعلام شد

کمیته مسابقات برنامه هفته سوم تا هفتم لیگ دسته سوم فصل 97-96 را اعلام کرد.‏ برنامه مسابقات هفته سوم تا هفتم به شرح زیر است:‏ هفته سوم دوشنبه 3 مهر 96&...

کمیته مسابقات برنامه هفته سوم تا هفتم لیگ دسته سوم فصل 97-96 را اعلام کرد.‏

برنامه مسابقات هفته سوم تا هفتم به شرح زیر است:‏

هفته سوم
دوشنبه 3 مهر 96‏
شهدای ساری- نسل ابومسلم مشهد – ساعت 15 ورزشگاه شهید متقی ساری
کاوه شهرداری ورامین- آریا سپاهان تهران ( ماهان تندیس) – ساعت 15 ورزشگاه تختی ورامین
شهید مولایی قائم شهر- مقاوم فجر البرز – ساعت 15 ورزشگاه قراخیل قائمشهر
داماش تهران – صنعت مشهد – ساعت 15 ورزشگاه هرندی تهران
استقلال نوین بجنورد- شهید کریمی تهران( کشاورز علی آباد) – ساعت 15 ورزشگاه 19 مهر بجنورد
عقاب تبریز- آذر کوثر تبریز – ساعت 15:15 ورزشگاه مرزداران تبریز
بیمارستان پارس تهران – آذر یورد شاهین دژ – ساعت 15:15 ورزشگاه اکباتان تهران
پاس ساوه- عقاب تهران – ساعت 15:15 ورزشگاه شهید چمران ساوه
مهدیه تبریز- ذوالفقار کاشان – ساعت 15:15 ورزشگاه پارک صنعت تبریز
شهرداری مریوان- ذوب فلزات همدان – ساعت 15:15 ورزشگاه زاگرس مریوان
آرش ری- آبیدر سنندج – ساعت 15:15 ورزشگاه هویزه تهران
پرسپولیس بنه گز- استقلال رامهرمز – ساعت 15:30 ورزشگاه شهدای بنی گز
فرهنگ رامهرمز- پیام چغادک بوشهر– ساعت 15:30 ورزشگاه تختی رامهرمز
نساجی بروجرد- شاهد پل دختر لرستان – ساعت 15:30 ورزشگاه نساجی بروجرود
پردیس خرم آباد- سپاهان ایذه – ساعت 15:30 ورزشگاه تختی خرم آباد
استقلال رامشیر- فولاد یاسوج – ساعت 15:30 ورزشگاه تختی رامشیر
سه شنبه 4 مهر 96‏
ساحل اورنگ چالوس- ستاره شهر قزوین – ساعت 15:15 ورزشگاه هفتم تیر چالوس
صفاهان اصفهان – آریا مینوی خرم دره زنجان – ساعت 15:15 ورزشگاه تختی اصفهان
ساوالان یوردوم اردبیل- پاس گیلان – ساعت 15:30 ورزشگاه تختی مشکین شهر
فولاد ویژن ماهان- مقاومت البرز – ساعت 15:15 ورزشگاه سهند تهران
استقلال بنه گز- شاهین ایلام – ساعت 15:30 ورزشگاه شهدای بنه گز
عقاب شیراز- ستارگان بستانو بندرعباس – ساعت 15:30 ورزشگاه پایگاه هوایی شیراز
توسعه کیش- شهرداری منوجان کرمان – ساعت 15:30 ورزشگاه المپیک کیش
جهاد نصر سیرجان – شهید باقری گویم فارس – ساعت 15:30 ورزشگاه تختی سیرجان
خلیج فارس میناب هرمزگان – شاهین زاهدان – ساعت 15:30 ورزشگاه شهید امینی هرمزگان
شهید رضایی فیروز آباد- فولاد بردسیر کرمان – ساعت 15:30 ورزشگاه تختی فیروز آباد

هفته چهارم
چهارشنبه 12 مهر 96‏
نگین شاهوار شاهرود – استقلال نوین بجنورد – ساعت 15 ورزشگاه تختی شاهرود
شهید کریمی تهران( کشاورز علی آباد)- شهدای ساری – ساعت 15 ورزشگاه هویزه تهران
آریا سپاهان تهران (ماهان تندیس)- داماش تهران – ساعت 15 ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.‏
نسل ابومسلم مشهد- شهید مولایی قائم شهر – ساعت 15 ورزشگاه تختی مشهد
عقاب تهران – عقاب تبریز – ساعت 15 ورزشگاه دوشان تپه تهران
مقاوم فجرالبرز- ابومسلم ثامن مشهد – ساعت 15:15 ورزشگاه شریعتی کرج
آذرکوثر تبریز- مهدیه تبریز – ساعت 15:30 ورزشگاه خیابانی تبریز
آبیدر سنندج- پاس ساوه – ساعت 15:30 ورزشگاه ملک نیا سنندج
آذریورد شاهین دژ- آرش ری – ساعت 15:30 ورزشگاه شهید بهشتی شاهین دژ
دالاهو کرمانشاه- شهرداری مریوان – ساعت 15:30 ورزشگاه آزادی کرمانشاه
ذوب و فلزات همدان- بیمارستان پارس تهران – ساعت 15:30 ورزشگاه استادیوم جوانان شهر بهار
شاهد پل دختر- استقلال رامشیر – ساعت 15:30 ورزشگاه سرمالیان پل دختر
پیام چغادک بوشهر- پردیس خرم آباد– ساعت 15:30 ورزشگاه شهدای چغادک
فولاد یاسوج- استقلال بنه گز– ساعت 15:30 ورزشگاه تختی یاسوج
سپاهان ایذه- نساجی بروجرد – ساعت 15:30 ورزشگاه تختی ایذه
مهرگان دره شهر- پرسپولیس بنه گز – ساعت 15:30 ورزشگاه کولیوند دره شهر
سپاهان خورموج- فرهنگ رامهرمز  – ساعت 15:30 ورزشگاه تختی خورموج
آریا مینوی خرم دره زنجان- ساوالان یوردوم اردبیل – ساعت 15ورزشگاه شهید خرمی خرم دره
پنجشنبه 13 مهر 96‏
شاهین زاهدان- شهید رضایی فیروز آباد – ساعت 15 ورزشگاه المپیک زاهدان
امید سهیل ماندگار قم- ساحل اورنگ چالوس – ساعت 15 ورزشگاه حیدریان قم
فولاد بردسیر کرمان – عقاب شیراز – ساعت 15 ورزشگاه شهدای بردسیر
ستاره شهر قزوین- فولاد ویژن ماهان – ساعت 15 ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
شهید باقری گویم فارس- سنگ بافق یزد – ساعت 15:15 ورزشگاه شهدای گویم
پیشگامان بیرجند- خلیج فارس میناب – ساعت 15:15 ورزشگاه غدیر بیرجند
مقاومت البرز- امید حسن آباد – ساعت 15:15 ورزشگاه شریعتی کرج
ستارگان بستانو بندرعباس- جهاد نصر سیرجان – ساعت 15:30 ورزشگاه اختصاصی ستارگان

هفته پنجم
دوشنبه 17 مهر 96‏
صنعت مشهد- آریا سپاهان تهران (ماهان تندیس) – ساعت  14:45 ورزشگاه تختی مشهد
شهدای ساری – نگین شاهوار شاهرود – ساعت 15 ورزشگاه متقی ساری
شهید مولایی قائمشهر – شهید کریمی تهران (کشاورز تهران) – ساعت 15 ورزشگاه قراخیل قائمشهر
کاوه شهرداری ورامین – مقاوم فجر البرز – ساعت 15 ورزشگاه تختی ورامین
بیمارستان پارس تهران – دالاهو کرمانشاه – ساعت 15 ورزشگاه اکباتان تهران
آرش ری – ذوب و فلزات همدان – ساعت 15 ورزشگاه هویزه تهران
ذولفقار کاشان – آذر کوثر تبریز – ساعت 15:15 ورزشگاه شهید ناصر فکری کاشان
پرسپولیس بنه گز – فولاد یاسوج – ساعت 15:15 ورزشگاه شهدا بنه  گز
پاس ساوه – آذریورد شاهین دژ – ساعت 15:30 ورزشگاه چمران ساوه
مهدیه تبریز – عقاب تهران – ساعت 15:30 ورزشگاه پارک صنعت تبریز
استقلال رامهرمز – مهرگان دره شهر – ساعت 15:30 ورزشگاه تختی رامهرمز
استقلال رامشیر – سپاهان ایذه – ساعت 15:30 ورزشگاه تختی رامشیر
نساجی بروجرد – پیام چغادک بوشهر – ساعت 15:30 ورزشگاه نساجی بروجرد
عقاب تبریز – آبیدر سنندج – ساعت 15:30 ورزشگاه مرزداران تبریز
پردیس خرم آباد – سپاهان خورموج – ساعت 15:30 ورزشگاه تختی خرم آباد
پاس گیلان – آریا مینوی خرمدره زنجان – ساعت 15:15 ورزشگاه عضدی رشت
سه شنبه 18 مهر 96‏
توسعه کیش – شهید باقری گویم فارس – ساعت 15 ورزشگاه المپیک کیش
جهاد نصر سیرجان – فولاد بردسیر کرمان – ساعت 15 ورزشگاه تختی سیرجان
سنگ آهن بافق یزد – ستارگان بستانو بندرعباس – ساعت 15 ورزشگاه شهدا آهن بافق
امید حسن آباد – ستاره شهر قزوین – ساعت 15 ورزشگاه شهرداری حسن آباد
فولاد ویژن ماهان – امید سهیل ماندگارقم – ساعت 15 ورزشگاه سهند تهران
استقلال بنه گز- شاهد پل دختر– ساعت 15:15 ورزشگاه شهدا بنه گز
شهید رضایی فیروز آباد – پیشگامان بیرجند – ساعت 15:15 ورزشگاه تختی فیروزآباد
عقاب شیراز – شاهین زاهدان – ساعت 15:15 ورزشگاه پایگاه هوایی شیراز
بهمن سبز البرز – مقاومت البرز – ساعت 15:15 ورزشگاه شهد هشتگرد
ابومسلم ثامن مشهد – نسل ابومسلم مشهد – ساعت 14:45 ورزشگاه تختی مشهد

هفته ششم
شنبه 22 مهر 96‏
نسل ابومسلم مشهد – کاوه شهرداری ورامین – ساعت 14:45 ورزشگاه تختی مشهد
استقلال نوین بجنورد – شهدای ساری – ساعت 14:45 ورزشگاه 19 مهر بجنورد
مقاوم فجر البرز – داماش تهران – ساعت 15 ورزشگاه شریعتی کرج
نگین شاهوار شاهرود – شهید مولایی قائمشهر – ساعت 15 ورزشگاه تختی شاهرود
شهید کریمی تهران (کشاورز گلستان) – ابومسلم ثامن مشهد – ساعت 15 ورزشگاه هویزه تهران
عقاب تهران – ذولفقار کاشان – ساعت 15 ورزشگاه دوشا تپه تهران
ذوب و فلزات همدان – پاس ساوه – ساعت 15:15 ورزشگاه استادیوم جوانان بهار
سپاهان خورموج – نساجی بروجرد – ساعت 15:15 ورزشگاه تختی خورموج
فولاد یاسوج – استقلال رامهرمز – ساعت 15:15 ورزشگاه تختی یاسوج
پیام چغادک بوشهر – استقلال رامشیر – ساعت 15:15 ورزشگاه شهدای چغادک چغادک
شهرداری مریوان – بیمارستان پارس تهران – ساعت 15:30 ورزشگاه زاگرس مریوان
آبیدر سنندج- مهدیه تبریز – ساعت 15:30 ورزشگاه ملک نیا سنندج
آذریورد شاهین دژ- عقاب تبریز – ساعت 15:30 ورزشگاه شهید بهشتی شاهین دژ
دالاهو کرمانشاه- آرش ری – ساعت 15:30 ورزشگاه آزادی کرمانشاه
سپاهان ایذه- استقلال بنه گز – ساعت 15:30 ورزشگاه تختی ایذه
فرهنگ رامهرمز -  پردیس خرم آباد – ساعت 15:30 ورزشگاه تختی رامهرمز
شاهد پل دختر- پرسپولیس بنه گز – ساعت 15:30 ورزشگاه سرمالیان پل دختر
یکشنبه 23 مهر 96‏
پیشگامان بیرجند- عقاب شیراز – ساعت 14:30 ورزشگاه غدیر بیرجند
شاهین زاهدان- جهاد نصر سیرجان – ساعت 14:30 ورزشگاه المپیک زاهدان
فولاد بردسیر کرمان- سنگ آهن بافق یزد– ساعت 14:45 ورزشگاه شهدای بردسیر
خلیج فارس میناب هرمزگان- شهید رضایی فیروز آباد – ساعت 15 ورزشگاه شهید امینی میناب
ستاره بستانو بندرعباس- توسعه کیش – ساعت 15 ورزشگاه اختصاصی ستارگان بندرعباس
شهید باقری گویم فارس- شهرداری منوجان کرمان – ساعت 15 ورزشگاه شهدای گویم
مقاومت البرز- صفاهان اصفهان – ساعت 15 ورزشگاه شریعتی کرج
ساحل اورنگ چالوس- فولاد ویژن ماهان – ساعت 15 ورزشگاه هفت تیر چالوس
امید سهیل ماندگار قم- امید حسن آباد– ساعت 15 ورزشگاه حیدریان قم
ستاره شهر قزوین- بهمن سبز البرز- – ساعت 15 ورزشگاه سردار آزادگان قزوین


هفته هفتم

پنجشنبه 27 مهر 96‏
داماش تهران- نسل ابومسلم مشهد – ساعت 14:30 ورزشگاه هرندی تهران
شهید مولایی قائمشهر- استقلال نوین بجنورد – ساعت 14:30 ورزشگاه قراخیل قائمشهر
صنعت مشهد- مقاوم فجر البرز– ساعت 14:30 ورزشگاه تختی مشهد
آرش ری- شهرداری مریوان – ساعت 14:30 ورزشگاه هویزه تهران
ذوالفقار کاشان- آبیدر سنندج– ساعت 15 ورزشگاه شهید ناصر فکری کاشان
عقاب تبریز- ذوب و فلزات همدان – ساعت 15 ورزشگاه مرزداران تبریز
پاس ساوه- دالاهو کرمانشاه – ساعت 15 ورزشگاه چمران ساوه
آذرکوثر تبریز- عقاب تهران – ساعت 15 ورزشگاه خیابانی تبریز
نساجی بروجرد- فرهنگ رامهرمز – ساعت 15 ورزشگاه نساجی بروجرد
پرسپولیس بنه گز- سپاهان ایذه – ساعت 15 ورزشگاه شهدای بنه گز
مهرگان دره شهر- فولاد یاسوج – ساعت 15 ورزشگاه کولیوند دره شهر
استقلال رامشیر- سپاهان خورموج- – ساعت 15 ورزشگاه تختی رامشیر
استقلال رامهرمز- شاهد پل دختر – ساعت 15 ورزشگاه تختی رامهرمز
جمعه 28 مهر 96‏
کاوه شهرداری ورامین- شهید کریمی تهران( کشاورز گلستان) – ساعت 14:30 ورزشگاه تختی ورامین
ابومسلم ثامن مشهد- نگین شاهوار شاهرود – ساعت 14:30 ورزشگاه تختی مشهد
سنگ آهن بافق یزد- شاهین زاهدان – ساعت 14:30 ورزشگاه شهدای آهن بافق
امید حسن آباد- ساحل اورنگ چالوس – ساعت 14:30 ورزشگاه شهرداری حسن آباد
بهمن سبز البرز- امید سهیل ماندگار قم – ساعت 14:30 ورزشگاه شهدای هشتگرد
مهدیه تبریز- آذر یورد شاهین دژ – ساعت 15 ورزشگاه پارک صنعت تبریز
ساوالان یوردوم اردبیل- مقاومت البرز – ساعت 15 ورزشگاه تختی مشکین شهر
صفاهان اصفهان – ستاره شهر قزوین – ساعت 15 ورزشگاه تختی اصفهان
استقلال بنه گز- پیام چغادک بوشهر – ساعت 15 ورزشگاه شهدای بنه گز
جهاد نصر سیرجان – پیشگامان بیرجند – ساعت 15 ورزشگاه تختی سیرجان
شهرداری منو جان کرمان – ستارگان بستانو بندرعباس – ساعت 15 ورزشگاه شهرداری منوجان
عقاب شیراز- خلیج فارس میناب هرمزگان – ساعت 15 ورزشگاه پایگاه هوایی شیراز
توسعه کیش- فولاد بردسیر کرمان – ساعت 15 ورزشگاه المپیک کیش

مرتبط با موضوع
ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

برنامه بازی ها

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز